kayseri-evden-eve-tasima-firmalari

Kayseri evden eve taşımacılık işinde fiyatlar taşınacağınız kata göre ve evinizdeki eşyalara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yüksek katlı binalarda evinizin taşınması yüksek fiyatlara gelirken, evinizin düşük katlarda olması düşük fiyatlara gelir. Eşyanın taşınacağı katlarda asansör kullanılması yada kullanılmaması gibi durumlarda ise yine fiyat değişkenlik gösterir. Evinizdeki eşyalar çok ise fiyat artar az ise fiyat düşer. Bunlardan ziyade Kayseri evden eve taşımacılık firmaları farklı farklı fiyat seçenekleri size sunar. Örneğin A firması 500 TL fiyat verirken B firması 750 TL fiyat verebilir. Burada kafanıza takılan bazı soru işretleri olabilir. A firması ile B firması aynı evi taşıyacaklar aynı hizmeti verecekler ama fiyatlar neden farklı gibi sorular kafanızda soru işareti oluşturabilir. Bunun nedeni aslında çok basittir. 2 çeşit Kayseri evden eve taşımacılık firması vardır.

1- Korsan Firma

2- Resmi Firma

Korsan firmalar belgesiz çalışır. Devlet tarafından evden eve nakliyat firmalarına verilen K3 ev taşıma belgeleri yoktur. Belgesi olmayan ve ev taşıma işi yapanlar korsan çalışan devlete vergisini ödemeyen firmalardır. Bu tür firmalar evinizi taşırken size büyük sıkıntılar çıkarır. Evinize geldikten sonra eşyanız fazla derler ve sizden yüksek fiyat alırlar. Siz telefonda 500 TL fiyata anlaşırsınız ama korsan nakliyeci kapınıza geldikten sonra fiyat 750 TL olur. Çünkü bu firmanın bahanesi çoktur. Ayrıca standart kafiyeli elemanları yoktur. Gelen elemanlar iş bilmezler. Ambalajlama konusunda ve mobilya sökümü kurulumu konusunda tecrübeleri yoktur. Bu tür firmalar her zaman düşük fiyatlar verirler. kalitesiz eleman, kalitesiz malzeme ve kalitesi araçları vardır. Vergi ödemezler. O yüzden size düşük fiyat verirler.

Güven Nakliyat ise Kayseri evden eve taşımacılık hizmetini veren en prestijli firmadır. 10 yılı aşkın süredir evden eve taşımacılık konusunda hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak ev taşıma hizmeti vermekte olup vermiş olduğu bütün taşımacılık hizmetleri sigorta ve garanti kapsamındadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile profesyonel ambalajlama ve mobilya sökümü kurulumu hizmeti veriyoruz. Çelik kasalı araçlarımız ile eşyalarınız en uzun yollarda en kötü hava şartlarında güvende. Güven evden eve taşımacılık firmasını tercih ederek sizde Kayseri`nin en iyi firmasına evinizi taşıtın. Ekonomik fiyat seçeneği ile cebinizi rahatlıyoruz.  Unutmayın ki Güven Nakliyat ile alacağınız bütün taşıma hizmeti sigortalı ve garantilidir. Ayrıca ev taşıma hizmetinde mobilyalarınızı ücretsiz olarak söküp yeni evinizde kurulumu gerçekleştiriyoruz.