kayseri-sigortali-evden-eveEvinizi taşıması için her hangi bir Kayseri evden eve nakliyat firması ile anlaştınız ama sigortalı ev taşıma konusunda ne kadar bilginiz var sizce ? Eşyalarınız zarar gördüğü zaman anlaşmış olduğunuz Kayseri evden eve firması nasıl bir yol izleyecek ? Yaşanacak sıkıntılar sizce sigorta işlemi nasıl yapılıyor biliyormusunuz ? Eğer bu konularda halen bir bilginiz yok ve evinizi taşıyacak her hangi bir Kayseri ev taşıma firması ile anlaşmadıysanız bu yazımızı mutlaka okuyunuz. Bu yazımızın sonunda Kayseri`de sigortalı ev taşıma hizmeti gerçekte nasıl olur öğreniceksiniz.

kayseri-sigortali nakliyatÖncelikle şunu iyi bilinki Kayseri`de hiç bir evden eve nakliyat firması şehir içi ev taşıma hizmetinde sigorta yapmaz. Evden eve nakliyat sigortası sadece şehirler arası taşımacılıkta yapılmaktadır. Yinede bazı Kayseri ev taşıma firmaları şehirler arası taşımacılıkta sigorta yapmamaktadır. Öncelikle kendinize gerçekten kaliteli bir Kayseri evden eve nakliyat firması bulun. Çünkü anlaşmış olduğunuz firma kaliteli değilse her türlü sıkıntıları size yaşatabilir. Kayseri ev taşıma fiyatları hemen hemen aynı oranlardadır. Alacağınız ev taşıma fiyatı teklifleri arasında pek bir fark olmaması sebebi ile en iyi en kaliteli firmayı tercih edin.

kayseri-sigortali-ev-tasimaGüven Nakliyat sizlere sigortalama konusunda Kayseri`de hiç bir firmanın sunmadığı imkanları sunmaktadır. Çünkü Güven Nakliyat sadece şehirler arası evden eve taşımacılıkta sigorta yapmakla kalmıyor. Aynı zamanda Kayseri şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde firma garantisi veriyor. Güven Nakliyat ile her zaman güvendesiniz. Çünkü firmamız eşyalarınızın değeri üzerinden sigorta yapıyor. Eşyalarınızın Ortalama Değeri 60.000 TL ise eşyalarınız 60.000 TL üzerinden sigortalanır. Güven Nakliyat en iyi sigorta acentesi ille anlaşmalıdır. Eşyalarınızın zarar görmesi halinde aynı gün içerinde zararınız karşılanır. Firmamız 150.000 TL’ye kadar sigortalama yapmaktadır.