kayseri-evden-eve-nakliyat-fiyatlariKayseri evden  eve nakliyat sektöründeki fiyatlar firmaların kalitesine göre farklılık göstermektedir.  Genel olarak Kayseri evden eve nakliyat firmalarından alacağınız fiyatlar 3 aşağı 5 yukarı aynı orantıda olmaktadır. Kayseri`de bir kaç evden eve nakliyat firmasını arasanız alacağınız ortalama fiyat 400-450-500 TL arasındadır. Fiyatın artışı yada düşüşü tamamen firmanın kalitesi ile alakalı olmaktadır.

Kayseri`de evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen 3 şey vardır.

  1. Eşyalarınızın az yada çok olması: Eşyalarınız az ise normal olarak düşük fiyatlara evinizi taşırsınız. Çünkü eviniz taşınırken Firma 5 değilde 4 personel gönderir. 20 adet koli bandı değilde 10 adet koli bandı ve bir o kadarda az ambalaj malzemesi kullanır ve işin bitiş süresi daha kısa olur. Eşyalarınızın çok olması durumunda fazladan personel gelir ve fazladan ambalaj malzemesi kullanılır ve iş daha uzun sürer. 
  2. Eski Evinizin ve Yeni Evinizin Katları: Bina içi asansör kullanımı olmayan apartmanlarda katlarınız ne kadar yüksek olursa o kadar çok ücret ödersiniz. Örneğin; Kat 3 den alınan eşyalarınız kat 3 taşınırsa ortalama 500 TL gibi bir ücret ödersiniz. Eğer ki eşyalarınız kat 9 dan alınıp kat 9 taşınırsa 1000 TL ye yakın bir taşıma fiyatı ödersiniz. Kısacası katlarınız ne kadar düşük olursa o kadar az ücret ödersiniz. Ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek fiyat ödersiniz.
  3. Bina içi Asansör: Bulunduğunuz binada ve taşınacağınız binada apartman yönetimi asansör kullanımına ücretli yada ücretsiz olarak izin veriyorsa çok şanslısınız demektir. Bina içi asansör kullanımında katlar ne kadar yüksek olursa olsun fiyat farkı pek olmamaktadır. Çünkü bu durumda eleman daha fazla çaba vermemektedir. Ayrıca asansör ile eşyalarınızın taşınması daha güvenli olarak yapılır.

Kayseri`nin en iyi evden eve nakliyat firması olan Güven Nakliyat sizlere her zaman uygun fiyatlara kaliteli taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamızdan fiyat teklifi almadan kimseye söz vermeyin. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.